Květiny a květinová dekorace

Součástí našeho týmu je šikovná floristka, která se Vám postará o kytici pro nevěstu, maminky, svědkyně a družičky, korsáž pro ženicha, tatínky a svědky je samozřejmostí. Rovněž se Vám postaráme o květinovou dekoraci obřadu, hostiny, výzdobu aut aj.

Dekorace na přání

Na základě Vašich návrhů a přání jsme schopni Vám vyrobit dekorace na míru. Nebo veškerý design nechte na našem decóristovi, bude se Vám věnovat individuálně a navrhne Vám cokoliv, co si budete přát. Spolupracujeme s kvalitními dodavateli materiálů a zručnými konstruktéry. Zaručíme Vám produkty splňující Vašeho očekávání.

Foto a video

Svatební fotografie a videa jsou nedílnou součástí každé svatby. Pomůžeme Vám uchovat jedny z nejkrásnějších chvil Vašeho života. Zajistíme Vám zásnubní nebo předsvatební focení, focení a natáčení při obřadu, během hostiny i na následné afterparty. Můžete si nechat vyrobit i photobooky, highlight klipy nebo sestavíme záznam z celé akce.

Svatební salon

Přímo v místě, kde sídlíme, provozujeme svatební salon, kde najdete nádherné modely svatebních šatů. Pokud máte své vysněné svatební šaty, necháme Vám je ušít na míru. Také spolupracujeme s profesionálními vizážisty, kteří Vás dokonale nalíčí a promění Vás v tu nejkrásnější nevěstu.

Svatební dort

Svatební dort bývá dominantou celé svatební dekorace. Proto naši cukráři si potrpí nejen na dokonalém vzhledu dortu, ale záleží jim i na tom, jak chutná. Nebojte se přijít s Vašim originálním nápadem pro svůj svatební dort a my Vám ho zrealizujeme.

A něco navíc…

• Zařídíme pro Vás osvětlení jakéhokoliv rozsahu dle Vaší potřeby.

• Nabízíme i LED obrazovku a veškerou technickou podporu.

• Svatební tiskoviny jako jsou pozvánky, jmenovky, svatební menu aj. jsou samozřejmostí.

• Určitě Vás také potěší naše půjčovna dekorací. Najdete zde opravdu pěkné a užitečné věci, které byste jinak museli zbytečně draze kupovat.